Podczas apelu podsumowującego rok szkolny wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w różnych dziedzinach.
W ramach programu ministerialnego „Mała książka – wielki człowiek” uczniowie klasy I otrzymali pamiątkowe egzemplarze książek. Mamy nadzieję, że będą one inspiracją do dalszego rozwijania pasji czytelniczej i zachęcą dzieci do częstszego sięgania po lekturę.
Nagrody za największą liczbę przeczytanych książek otrzymali:
Klasy I–III – Nikola G. (kl. II)
Klasy IV–VIII – Natalia G. (kl. VII)
W konkursie czytania ze zrozumieniem dla uczniów klas I–III nagrody zdobyli:
I miejsce – Zuzanna A. (kl. II)
II miejsce – Milena J. (kl. II)
III miejsce – Tomasz M. (kl. I)
W konkursie matematycznym dla uczniów klas I–III nagrody zdobyli:
I miejsce – Tomasz M. (kl. I)
II miejsce – Tomasz K. (kl. II)
III miejsce – Amelia S. (kl. III)
W konkursie z języka niemieckiego II miejsce zdobył:
Jan N. (kl. VIII)
Rozstrzygnięto również akcję „Zgrana klasa” zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski:
I miejsce – klasa II
II miejsce – klasa III
III miejsce – klasa I
Dzień Wiatru
Szczególnie zaangażowane w działania były: Natalia G., Natalia K. oraz Majka W.
Udział w wydarzeniu wzięli również: Dorian R. oraz Agata S.
Rozstrzygnięto „Konkurs na najładniej prowadzony zeszyt z języka polskiego”
Laureaci konkursu:
kl. I – Wiktoria K.
kl. II – Milena J.
kl. III – Julia J.
kl. IV – Majka W.
kl. V – Gabriela P.
kl. VI – Aleksandra S.
kl. VII – Natalia G.
kl. VIII – Anna Sz.
Wyróżnienia otrzymali:
kl. I – Natalia K.
kl. II – Lena B.
kl. IV – Pola R., Aleksandra S.
kl. VI – Maria B., Natalia A.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom. Dziękujemy za całoroczny wysiłek, zaangażowanie i rozwijanie swoich pasji. Życzymy wszystkim bezpiecznych, radosnych i słonecznych wakacji!
Zachęcamy również wszystkich uczniów do starannego prowadzenia zeszytów w myśl starego powiedzenia: „Mój zeszyt świadczy o mnie”.