Strona główna
Apel podsumowujący rok szkolny
Podczas apelu podsumowującego rok szkolny wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w różnych dziedzinach.
W ramach programu ministerialnego „Mała książka – wielki człowiek” uczniowie klasy I otrzymali pamiątkowe egzemplarze książek. Mamy nadzieję, że będą one inspiracją do dalszego rozwijania pasji czytelniczej i zachęcą dzieci do częstszego sięgania po lekturę.
📢 Błyszczymy wiedzą i pomagamy innym! 🚑✨
Uczennice klasy IV wzięły udział w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „Błyśnij” w kategorii „Pierwsza pomoc – dzieci wiedzą lepiej”. Przygotowały krótki film promujący podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy, pokazując, że wiedza i gotowość do niesienia pomocy mogą ratować życie. Jesteśmy z nich bardzo dumni!
Wycieczka klas I–III na Mazury
W piątek, 19 czerwca, uczniowie klas I–III uczestniczyli w wycieczce edukacyjno-rekreacyjnej na Mazury. Program wyjazdu obfitował w wiele atrakcji i dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń.
Pierwszym przystankiem było Mazurskie Mini Zoo, gdzie uczniowie mieli okazję zobaczyć różne gatunki zwierząt, dowiedzieć się o nich ciekawych informacji oraz spędzić czas w bliskim kontakcie z naturą.
Wycieczka kl. 7
Kolejna udana wyprawa klasy 7 - na naukowym i historycznym szlaku w Warszawie!
18 czerwca uczniowie klasy 7 wybrali się na pełną wrażeń wycieczkę do stolicy. Intensywny program połączył lekcję historii, techniki oraz nauk przyrodniczych, dostarczając siódmoklasistom mnóstwa wiedzy i niezapomnianych emocji.
Kurs z matematyki dla uczniów klas 7 przed przyszłorocznym Egzaminem Ósmoklasisty
Szanowni Rodzice Siódmoklasistów,
nasza szkoła otrzymała ofertę bezpłatnego wakacyjnego kursu matematycznego przygotowanego specjalnie dla uczniów, którzy we wrześniu rozpoczną klasę ósmą.
Kurs trwa 7 dni i polega na codziennym oglądaniu krótkiego, kilkuminutowego filmiku.
Założenia kursu są takie, by dziecko:
Godziny dzwonków
- Piątek26.06.2026