16 września uczniów naszej szkoły odwiedzili policjanci, przypominając o bezpieczeństwie w drodze do szkoly i ze szkoly oraz otworzyli Kampanię Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu zachęcenie mieszkańców miast do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybrania alternatywnych, ekologicznych środków podróżowania. Kampania ETZT trwa od 16 do 22 września każdego roku. Ma na celu promowanie zrównoważonego transportu w miastach i gminach oraz zmianę zachowań mobilnościowych mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w dniach 16 - 22 wrześniaHasło tegorocznej edycji brzmi: Korzystaj ze zrównoważonej mobilności. Dbaj o zdrowie.

 

po5

po6