Minął już drugi tydzień, gdy z przyczyn niezależnych od nas, musieliśmy wszyscy opuścić mury szkoły, by zadbać o zdrowie swoje i innych. Pozostajemy i dalej pozostańmy w domach!!!            

        Wiem i rozumiem, że to dla Was trudne wyzwanie, gdy za oknem rozkwita tak długo oczekiwana wiosna! EPIDEMIA KORONAWIRUSA, TO POWAŻNA SPRAWA, ALE TEŻ WIEM, ŻE JESTEŚCIE ROZSĄDNI, MĄDRZY, ODPOWIEDZIALNI I POSTĘPUJECIE WŁAŚCIWIE, ZGODNIE Z ZALECENIAMI!

       Od środy- 25 marca 2020 roku, ma miejsce nowa sytuacja dla Was, Waszych Rodziców i Nauczycieli. Lekcje odbywają się… zdalnie! Cała społeczność uczniowska Polski realizuje naukę za pomocą Internetu.

      Postarajcie się organizować swój czas tak, by w ciągu dnia uczyć się i odpoczywać.

            Wszyscy starają się, by aktualna sytuacja wróciła do normy. Nie wiemy kiedy to się stanie, ale z pewnością nastąpi dzień, kiedy stęsknieni za sobą spotkamy się w naszej pięknej szkole.

     Drogi Uczniu! Jeśli potrzebujesz  mojego wsparcia, porady, czy rozmowy, zachęcam do kontaktu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                               Pozdrawiam i do zobaczenia!:-)

                                                     Pedagog szkolna- Bogusława Lechman