Jesteś tutaj:

Nasze osiągnięcia - Rok szkolny 2015/2016

Uczniowie, którzy ukończyli rok szkolny z wyróżnieniem

Szkoła Podstawowa

Klasa I

1. Malik Julia
2. Neuman Oliwia
3. Szlęzak Wiktor
4. Waszkiewicz Julia 

n7  n6   n8  n9

 

Klasa II

1. Czajkowska Klaudia
2. Poliańska Aleksandra
3. Sadlak Wiktoria
4. Stelmaszczyk Jakub   
5. Szuszkiewicz Jan

n11  n14  n10  n13  n12

 

Klasa III

1. Dobrzańska Dominika
2. Oleszkiewicz Paweł        

 
n16       n15


Klasa IV

1. Kałędek Patrycja
2. Olszewska Natalia
3. Pyrczak Oliwia

 
   n18     n17            

         Klasa V

         1. Malik Natalia

                                     

 

Klasa VI

1. Kurek Paulina
2. Panasiuk Maja
3. Kozłowska Karolina
4. Bondar Wojciech
5. Jasiński Wiktor
6. Wróblewska Wiktoria

n19 n20 n21 n22 n23 n24

 

Gimnazjum

 

Klasa Ia

1. Oleszkiewicz Gracjan 

n29  

    Klasa III

   1. Wontora Piotr
   2. Głowacki Artur

 
 n1     n2 

Najlepsi uczniowie

Pierwsze śródrocze 2015/2016

Szkoła Podstawowa

Klasa I

1. Malik Julia
2. Szlęzak Wiktor
3. Konopka Oliwia                 

 
         

Klasa II

1. Sadlak Wiktoria
2. Stelmaszczyk Jakub
3. Szuszkiewicz Jan
4. Poliańska Aleksandra
5. Wijatkowska Joanna                             
6. Czajkowska Klaudia

         
                 

Klasa III

1. Oleszkiewicz Paweł
2. Dobrzańska Dominika

           
 

Klasa IV

1. Kałędek Patrycja
2. Olszewska Natalia
3. Pyrczak Oliwia

 

Klasa V

1. Malik Natalia

 

Klasa VI

1. Panasiuk Maja
2. Kozłowska Karolina
3. Bondar Wojciech
4. Jasiński Wiktor
5. Kurek Paulina

Gimnazjum

Klasa III

1. Wontora Piotr

Nasze osiągnięcia - Rok szkolny 2014/2015

Uczniowie, którzy ukończyli rok szkolny z wyróżnieniem


Szkoła Podstawowa

Klasa I
1. Czajkowska Klaudia
2. Poliańska Aleksandra
3. Sadlak Wiktoria
4. Stelmaszczyk Jakub
5. Szuszkiewicz Jan           
kr1     kr2     kr3     kr4

 

Klasa II
1. Oleszkiewicz Paweł
2. Dobrzańska Dominika
kr6 kr5    Klasa III
   1. Kałędek Patrycja
   2. Pyrczak Oliwia
   3. Olszewska Natalia  
kr9 kr7 kr8

 

 Klasa IV
1. Malik Natalia                         
 kr10

 

Klasa V
1. Jasiński Wiktor
2. Kurek Paulina
3. Kozłowska Karolina
4. Panasiuk Maja
5. Bondar Wojciech        
kr12  kr11  kr13  kr14  kr15

 

 Klasa VI
1. Oleszkiewicz Gracjan
2. Sadlak Bartłomiej
3. Bartoszewski Mateusz        
kr16        kr17       kr18 

 

Gimnazjum

Klasa II
1. Wontora Piotr                                 
krg1 

 

Klasa IIIa
1. Pyrczak Amanda
2. Rydel Krystian
3. Kozar Marta
4. Wrona Izabela       
krg2  krg3  krg4  krg5


Klasa IIIb
1. Chylak Klaudia
2. Maron Kacper
3. Bilicka Weronika             
krg6   krg7  krg8




Najlepsi uczniowie

Pierwsze śródrocze 2014/2015

Szkoła Podstawowa

Klasa I
1. Czajkowska Klaudia
2. Poliańska Aleksandra
3. Sadlak Wiktoria
4. Stelmaszczyk Jakub
5. Szuszkiewicz Jan
6. Wijatkowska Joanna                                        

Klasa II
1. Dobrzańska Dominika
2. Oleszkiewicz Paweł      

                                                                              

Klasa III
1. Kałędek Patrycja
2. Olszewska Natalia
3. Pyrczak Oliwia

                                      
 

Klasa IV
1. Malik Natalia

 

Klasa V
1. Kurek Paulina
2. Jasiński Wiktor

 

Klasa VI
1. Oleszkiewicz Gracjan
2. Sadlak Bartłomiej

 

 

Gimnazjum

Klasa IIIa
1. Kozar Marta
2. Pyrczak Amanda
3. Rydel Krystian                                                                                  
 

Klasa IIIb
1. Chylak Klaudia                                           


 Uczniowie ze 100 % frekwencją

Szkoła Podstawowa

kl. I

Jakub Stelmaszczyk         

kl. II

Paweł Oleszkiewicz        

kl. III

Natalia Olszewska
Patrycja Kałędek              

kl. V

Wojciech Bondar
Paulina Kurek                

kl. VI

Behrendt Sara
Oleszkiewicz Gracjan   


Gimnazjum

kl. I

Jakub Kajetaniak
Aleksandra Ostrówka
Karolina Wierzbicka                            

kl. IIIa

Rafał Graba
Patryk Szymański                             

 
 

kl. IIIb

Barbara Kanigowska
Sylwia Wiśniewska                     

Nasze osiągnięcia - rok szkolny 2013/2014

Uczniowie, którzy ukończyli rok szkolny z wyróżnieniem

Szkoła Podstawowa

 Klasa I
1. Dominika Dobrzańska
2. Karolina Hołubowicz
3. Paweł Oleszkiewicz                   
sp1    sp3    sp2

 

Klasa II
1. Patrycja Kałędek
2. Natalia Olszewska
3. Oliwia Pyrczak             
sp5  sp6   sp4    Klasa III
  1. Natalia Malik  
 sp7

 

Klasa IV
1. Paulina Kurek
2. Karolina Kozłowska
3. Wojciech Bondar                  
sp8    sp9   sp10 

 

Klasa V
1. Zuzanna Żuk
2. Żaneta Jalowska
3. Malwina Skoczeń
4. Bartłomiej Sadlak
5. Gracjan Oleszkiewicz   
sp13   sp12   sp11   sp15   sp14 

 

 Klasa VI
1. Jan Wilamowski                     
 sp16


Gimnazjum

 

Klasa I
1. Piotr Wontora
sg1  Klasa IIa
 1. Amanda Pyrczak
 2. Marta Kozar
 3. Krystian Rydel
 4. Izabella Wrona
sg2 sg3 sg4 sg5

 

Klasa IIb
1. Klaudia Chylak
2. Kacper Maron   
sg15   sg6    Klasa IIIa
 1. Marta Borczak
 2. Szymon Sierodzki
 3. Paulina Narkiewicz 
  sg8  sg7  sg9

 

Klasa IIIb
1. Przemysław Kurek
2. Natalia Kajetaniak
3. Jakub Drozdowski
4. Weronika Niedziółka
5. Aleksandra Wilamowska    
sg10  sg11   sg12  sg14  sg13 



Prymusi rocznika

1. Jan Wilamowski: klasa VI
    - prymus rocznika 2001                 
 spp1      2. Marta Borczak: klasa IIIa gimnazjum
         - prymus rocznika 1998
       sgp1


Nasi laureaci

1. Marta Borczak: klasa IIIa
- konkurs historyczny        
sgl1 sgl2 2. Przemysław Kurek: klasa IIIb
- konkurs biologiczny
 sgl3 sgl4

 

Najwyższy wynik

Najwyższy wynik ze sprawdzianu po szkole podstawowej uzyskał Jan Wilamowski.
Najwyższy wynik z egzaminu gimnazjalnego uzyskał Szymon Sierodzki.
      
                    
spnw1       sgnw1

 

Uczniowie kończący szkołę ze średnią powyżej 4,5

1. Piotr Baniukiewicz: klasa VI
2. Ewa Tylus: klasa IIIa
3. Dorota Talarek: klasa IIIa
4. Patryk Tylus: klasa IIIb
5. Joanna Klamczyńska: klasa IIIb
spbw1  sgbw1  krgbw  sgbw2 sgbw3 

 

Uczniowie ze 100% frekwencją

Szkoła Podstawowa


1. Paweł Oleszkiewicz: klasa I
2. Paulina Kurek: klasa IV                     

 spf1         spf2 

 

Gimnazjum


1. Klaudia Dziamara: klasa IIa
2. Rafał Graba: klasa IIa
3. Barbara Kanigowska: klasa IIb
4. Przemysław Kurek: klasa IIIb          

sgf1   sgf2  sgf3   sgf4


 

Mamy drugiego laureata !

      Uczeń klasy IIIb Przemysław Kurek został laureatem wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z biologii.


                                      Opiekun: p. Iwona Jeziorek


                                                                                                                                    Gratulujemy!

 
      p1       

Mamy laureata!

       

 

       Uczennica klasy IIIa Marta Borczak została laureatem wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z historii.

 

 

                                                             Opiekun: p. Agata Kowalska

 

                                                                                                                                                  Gratulujemy!

       m1 

     

Najlepsi uczniowie

Pierwsze śródrocze 2013/2014

 

        Szkoła Podstawowa                                                 Gimnazjum

 

kl. I         
Dominika Dobrzańska                          kl. I  
     Piotr Wontora
  Paweł Oleszkiewicz                          kl. IIa
     Marta Kozar 
kl. II Patrycja Kałędek        Amanda Pyrczak
  Natalia Olszewska        Krystian Rydel
  Oliwia Pyrczak                          kl. IIb      Klaudia Chylak
kl. III Natalia Malik                          kl. IIIa      Marta Borczak
kl. IV Paulina Kurek        Szymon Sierodzki
kl. V 
Żaneta Jalowska                          kl. IIIb  
     Jakub Drozdowski
  Bartłomiej Sadlak        Natalia Kajetaniak
  Malwina Skoczeń        Przemysław Kurek
  Zuzanna Żuk    

 

    Uczniowie ze 100 % frekwencją


        Szkoła Podstawowa

   kl. I Paweł Oleszkiewicz
   kl. II Natalia Olszewska
   kl. IV     
Paulina Kurek

 

        Gimnazjum

   kl. I Julia Burdun
  Piotr Wontora
  kl. IIa Klaudia Dziamara
  Rafał Graba
  Amanda Pyrczak
  Aneta Stelmaszczyk
  Patryk Szymański
  kl. IIb Barbara Kanigowska
  Sylwia Wiśniewska
  kl. IIIa Szymon Sierodzki
  kl. IIIb     
Joanna Klamczyńska
  Przemysław Kurek
  Patryk Tylus

 

        Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego przedmiotowego konkursu kuratoryjnego

 

  kl. IIIa -- historia    
Marta Borczak 
  kl. IIIb -- biologia Przemysław Kurek

                                                                                                                                                                                                                                                       

                              Życzymy dalszych sukcesów!

Joomla Templates by Joomla-Monster.com