Jesteś tutaj:

Informacja dla rodziców

Drodzy Rodzice

    Do 30 maja 2019 roku zostaną wystawione oceny przewidywane na koniec roku szkolnego.

    31 maja 2019 roku rodzice zostaną poinformowani o przewidywanych ocenach rocznych za pośrednictwem uczniów (uczniowie otrzymają oceny przewidywane na kartkach).

                                                                                                                                     Rada Pedagogiczna

Protest nauczycieli

   Drodzy Rodzice

                   Informuję, że akcja protestacyjna nauczycieli w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kolnie będzie trwała do 12 kwietnia 2019 roku.

Z poważaniem Dyrektor Szkoły

Ewa Dutka

KONSULTACJE II SRÓDROCZE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

L.p

Nazwisko imię nauczyciela

Kolno

Bęsia

1.

Bancerz Elżbieta

wtorek 7godz.

------------------

2.

Datta Bogusława

-------------------------------

wtorek 7 godz.

3.

Jachura Anna

środa 7 godz.

13.02.,27.02.,06.03.,20.03.,03.04., 17.04., 08.05., 22.05., 05.06., 19.06

piątek 7.30-8.00

4.

Jałoszewska Marlena

piątek 8 godz.

-----------------------------------

5.

Jeziorek Iwona

poniedziałek 8 godz.

11.02.,18.02.,25.02.,11.03., 18.03,.25.03.,8.04., 15.04.,13.05., 20.05.,27.05.,10.06.,17.06.,

wtorek 7.30-8.00

5.03.,2.04.,07.05.,4.06

czwartek 13.35-14.00

7.03.,4.04., 09.05., 6.06.

6.

Kiryła Ewa

wtorek 7 godz.

-------------------------------------

7.

Kowalska Agata

poniedziałek 8 godz.

11.02., 18.02., 25.02., 11.03., 18.03., 25.03., 8.04.,15.04., 22.04.,13.05., 20.05.,27.05., 10.06.,17.06

środa 7 godz.

6.03.,3.04.,8.05, 5.06

8.

Korynkiewicz Magdalena

czwartek 7 godz.

------------------------------------

9.

Kurek Dorota

wtorek 6 godz.

-----------------------------------

10.

Kwiecień Sylwia

czwartek 7godz.

14.02.,28.02.,14.03.,28.03.,11.04.,25.04., 16.05.,30.05.,13.06.,  

wtorek 7 godz.

19.02.,05.03.,19.03.,02.04.,16.04., 07.05.,21.05.,4.06.,18.06  

11.

Łupińska Wioletta

poniedziałek 8 godz.

18.02., 4.03., 18.03.,1.04.,15.04.,6.05.,20.05., 3.06.,17.06.  

wtorek 7 godz.

12.02.,26.02., 12.03., 26.03., 9.04., 23.04.,14.05., 28.05.,11.06

12.

Matyjasek Maria

czwartek 7 godz.

----------------------------------------------

13.

Raczyńska Justyna

wtorek 7 godz.

---------------------------------------------

14.

Rynkowska Anna

-----------------------------

piątek 7 godz.

15.

Szuszkiewicz Andrzej

wtorek 7 godz.

------------------------------------------

16.

Wojtczak Wiesława

-------------------------------------

czwartek 6 godz.

17.

Zawistowski Adrian

czwartek 7 godz.

środa 5 godz.

18.

Zielińska Janina

czwartek 7 godz.

21.02., 7.03.,21.03.,4.04., 9.05.,23.05., 6.06.,

wtorek 7 godz.

12.02.,26.02., 12.03., 26.03., 9.04., 23.04.,14.05., 28.05., 11.06.,

Joomla Templates by Joomla-Monster.com