Jesteś tutaj:

Rok szkolny 2013/2014

 

                                                                                                     SZKOŁA PODSTAWOWA

 

 

Klasa I – wychowawca: p. Joanna Kozłowska

 

 1. Baniukiewicz Dawid
2. Dobrzańska Dominika
3. Fidurski Konrad
4. Głażewski Dawid
5. Hołubowicz Karolina
6. Marczak Wiktor
7. Modzel Roksana
8. Nalesińska Karolina
9. Obrębski Mateusz
10. Oleszkiewicz Paweł
11. Pisoń Andrzej
12. Pisoń Jakub

                                                                         
klp5       

 

 

 

 

 Klasa II – wychowawca: p. Justyna Sokołowska

 

1. Ciężka Weronika
2. Jeziorek Agnieszka
3. Kałędek Patrycja
4. Nowak Przemysław
5. Olszewska Natalia
6. Pyrczak Oliwia
7. Waszkiewicz Kacper

 

Klasa III

 

1. Malik Natalia
2. Pietruszewski Maciej

 

                                                                            

 

 
klp1

 

 

Klasa IV – wychowawca: p. Anna  Jachura

 

1. Bartoszewska Karolina
2. Bąk Marika
3. Bondar Wojciech
4. Demianiuk Sławomir
5. Furlepa Katarzyna
6. Jasiński Wiktor
7. Kozłowska Karolina
8. Kurek Paulina
9. Majek Kacper
10. Majek Sandra
11. Panasiuk Maja 
12. Pisoń Gabriela
13. Sadlak Karolina
14. Szulc Kinga
15. Szymański Kacper
16. Wróblewska Wiktoria                                                                                                                                    

 
  klasa4                                                     

Klasa V – wychowawca: p. Elżbieta Ambroziak

 

1. Banaszek Natalia
2. Bartoszewski Mateusz
3. Behrendt Sara
4. Brzezicka Wiktoria
5. Domnik Milena
6. Jalowska Żaneta
7. Klamczyński Piotr
8. Kubat Julia
9. Marczak Michał
10. Obrębski Marcin
11. Oleszkiewicz Damian
12. Oleszkiewicz Gracjan
13. Sadlak Bartłomiej
14. Skoczeń Malwina
15. Sobczak Wiktoria
16. Szlegel Dawid
17. Szulc Dawid
18. Waszkiewicz Mateusz                                
19.ŻukZuzanna                                                  

 

 

 klp3 

 

 

 klp4

 

 

 

                                                                                 

                                             

                                 Klasa VI – wychowawca: p. Mirosław Michalak

 

                                 1. Baniukiewicz Piotr
                                 2. Domnik Marzena
                                 3. Furlepa Jakub
                                 4. Krzemińska Katarzyna
                                 5. Nowak Diana
                                 6. Sadlak Radosław
                                 7. Stelmaszczyk Artur
                                 8. Walendziak Wojciech
                                 9. Wilamowski Jan
                                 10. Włodarski Michał
                                 11. Wrona Bartosz

                                                                        
 klp2

 

 

                                                                                                          GIMNAZJUM

 

                                                                            

 

                                                                 Klasa I – wychowawca: p. Mariola Baniukiewicz

 

                                                                 1. Baranowska Karolina
                                                                 2. Baranowski Łukasz
                                                                 3. Bartoszewska Ewa
                                                                 4. Bartoszewski Kamil
                                                                 5. Behrendt Nikolas
                                                                 6. Brzezicka Kamila
                                                                 7. Burdun Julia
                                                                 8. Dębska Karolina
                                                                 9. Dobrzański Michał
                                                                 10. Głowacki Artur
                                                                 11. Jasiński Igor
                                                                 12. Kubis Magdalena
                                                                 13. Leonowicz Marcel
                                                                 14. Leszczyński Michał
                                                                 15. Marczak Joanna
                                                                 16. Nikrewicz Patryk
                                                                 17. Pacholczyk Sara
                                                                 18. Parobij Dawid
                                                                 19. Piątkowiak Maciej
                                                                 20. Raczkowska Dorota
                                                                 21. Rybitwa Adam
                                                                 22. Socha Monika
                                                                 23. Stankiewicz Kacper
                                                                 24. Tomasik Karol
                                                                 25. Wontora Piotr
                                                                 26. Wyrzyński Dawid

 

 

 

 

Klasa IIa – wychowawca: p. Helena Watros

 

1. Abramek Amadeusz
2. Chankowski Daniel
3. Dalkowska Katarzyna
4. Drozdowski Maciej
5. Dziamara Klaudia
6. Graba Rafał
7. Kokosza Urszula
8. Kozar Marta
9. Krauze Paweł
10. Łazar Wiktor
11. Obrębska Martyna
12. Ostaszewski Paweł
13. Pyrczak Amanda
14. Rydel Krystian
15. Sękulski Krystian
16. Skawina Patrycja
17. Stelmaszczyk Aneta
18. Szymański Patryk
19. Wasilewski Tomasz
20. Wrona Izabela
21. Zyśk Rafał

 
                                                              

Klasa IIb – wychowawca: p. Agata Kowalska

 

1. Bilicka Weronika
2. Bilicki Maciej
3. Borysiewicz Agnieszka
4. Brzeziński Szymon
5. Chylak Klaudia
6. Głażewski Sebastian
7. Filipiak Karol
8. Kanigowska Barbara
9. Kowalski Mateusz
10. Krajza Dominik
11. Kubis Krzysztof
12. Maron Kacper
13. Podpirka Mateusz
14. Rosiński Adrian
15. Śniadowski Artur
16. Tryfon Dominika
17. Wiśniewska Marta
18. Wiśniewska Sylwia
19. Zaleciło Aleksandra
20. Żuk Katarzyna

      
                                                

 

 

Klasa IIIa – wychowawca: p. Iwona Jeziorek

 

1. Bartoszewski Tomasz
2. Borczak Marta
3. Głażewska Sylwia
4. Głażewski Robert
5. Janiszewska Natalia
6. Maciejewska Monika
7. Marczak Małgorzata
8. Marczak Mateusz
9. Molesztak Dominika
10. Narkiewicz Paulina
11. Oleradzki Piotr
12. Pakoca Wioletta
13. Pawłowski Kamil
14. Rojek Artur
15. Sierodzki Szymon
16. Talarek Dorota
17. Tkaczyk Katarzyna
18. Tylus Ewa
19. Włodarski Karol

                   

      klg1

     

 

      klg2           

 

Klasa IIIb – wychowawca: p. Wioletta Łupińska

 

1. Bogdaniuk Aleksandra
2. Brzeziński Łukasz
3. Demianiuk Piotr
4. Drozdowski Jakub
5. Gołaszewski Adrian
6. Jalowska Oliwia
7. Jeziorek Andżelika
8. Kajetaniak Natalia
9. Klamczyńska Joanna
10. Krzemińska Joanna
11. Kurek Przemysław
12. Lewandowska Natalia
13. Mic Emilia
14. Niedziółka Weronika
15. Sadlak Partycja
16. Skoczeń Aleksandra
17. Tylus Patryk
18. Wilamowska Aleksandra
19. Zyśk Marcin                                             

 

               kl3b1     

 

 

           kl3b2                          

Joomla Templates by Joomla-Monster.com