Jesteś tutaj:

# Razem na Święta

      Pomoc innym, budowanie wspólnot, kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę to cele przedsięwzięcia ,,Razem na Święta” organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Nasza społeczność szkolna wzięła w nim oczywiście udział! 
      Zorganizowaliśmy przedświąteczne spotkanie z mieszkańcami Kolna – odbył się koncert kolęd integrujący społeczność lokalną, wykonaliśmy i wręczyliśmy kartki świąteczne dla starszych i samotnych mieszkańców naszej gminy, przeprowadziliśmy zbiórkę karmy i koców dla zwierząt ze schroniska w Biskupcu.
      Niewątpliwie udział w takich przedsięwzięciach uwrażliwia nas na potrzeby i problemy innych, powoduje, że je po prostu dostrzegamy.
 

kk1  kk2  kk3  kk4  kk5  kk6

kk7  kk8  kk9  kk10  kk11  kk12

kk13  kk14  kk15  kk16  b18

Kontakt

Kolno 27

11-311 Kolno
89 716 32 28
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com