Jesteś tutaj:

„Mikołajki z muzyką filmową” – z wizytą w Filharmonii Warmińsko - Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

        W piątek 6 grudnia 2019r. o godzinie 9.40 wyjechaliśmy razem z klasami 1-8 do Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej imienia Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie na koncert ,,Mikołajki z muzyką filmową".
   Zanim weszliśmy na salę koncertową, w holu spotkaliśmy św. Mikołaja! Na scenie pod wielkim ekranem zobaczyliśmy muzyków Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej i dyrygenta, pana Piotra Sułkowskiego. Zajęliśmy swoje miejsca. Po chwili cała sala wypełniła się publicznością. Koncert prowadziła pani Magdalena Miśka-Jackowska, autorka wielu radiowych programów poświęconych sztuce filmowej, prezenterka i dziennikarka radia RMF Classic. Muzycy wspaniale i porywająco grali na żywo muzykę z filmów, m.in. ,,Pocahontas", ,,Ekspres Polarny", ,,Kraina lodu", ,,Mała Syrenka". Najbardziej spodobała mi się melodia z filmu ,,Król Lew".
        Koncert muzyki filmowej bardzo mi się podobał. Mam nadzieję, że na takie niezwykłe koncerty pojedziemy do filharmonii jeszcze nie jeden raz.

                                                                                                                                                                                                                         Łukasz Misiukiewicz

 

f1  f2  f3  f4  f5  f6  f7  f8  f9  f10

f11  f12  f13  f14  f15  f16  f17  f18  

f19  f20  f21  f22  f23  f24

f25

Kontakt

Kolno 27

11-311 Kolno
89 716 32 28
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com