Jesteś tutaj:

Dzień Pluszowego Misia

    25 XI 2019 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uroczystość zorganizowały i przeprowadziły panie: Joanna Kozłowska i Justyna Raczyńska. Adresatami byli uczniowie z klas I-III. Tematem przewodnim tegorocznego święta był PRZYJACIEL. Głównym celem popularyzacji w naszej szkole tego święta była chęć ucieczki od agresji i przypomnienie najważniejszych wartości jakimi są dzieciństwo, przyjaciel, miłość, ciepło. Z tymi słowy łączy się właśnie Pluszowy Miś. Przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany. To jemu powierzamy swoje sekrety i to on ma nas uchronić od zła i niebezpieczeństw. Wszyscy uczniowie mile nas zaskoczyli. Nie było chyba w szkole tego dnia osoby, która przyszłaby bez swojego przyjaciela Misia. Maskotki były różne od bardzo malutkich do dużych. Ilość pluszowych przyjaciół w tym roku była imponująca. Na pamiątkę tego święta wszyscy zrobiliśmy zdjęcia swoim przyjaciołom. Uczestnicy naszego corocznego spotkania z klas I-III oglądali prezentacje o misiach, rysowali misie z zamkniętymi oczami, wycinali i układali portret misia, a także próbowali pysznego przysmaku misiowego. Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej, ciepłej i rodzinnej atmosferze. Wszyscy przypomnieli sobie o swoich przyjaciołach, może troszeczkę zapomnianych. My dorośli także powróciliśmy pamięcią do swojego dzieciństwa. Z radością a niejednokrotnie z duma przedstawialiśmy swoich pluszowych przyjaciół. Na zakończenie spotkania stwierdziliśmy zgodnie, że świat bez przyjaciół byłby bardzo ubogi. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za rok.

 

m1  m2  m3  m4  m5  m6

m7  m8  m9  m10  m11  m12

m13  m14  m15

Kontakt

Kolno 27

11-311 Kolno
89 716 32 28
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com