Jesteś tutaj:

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

     Dnia 20 listopada 2019 r. Szkoła Podstawowa w Kolnie i Bęsi przyłączyła się do obchodów 30 rocznicy uchwalenia Konwencji o prawach dziecka organizowanych przez UNICEF. Dzień 20 listopada to Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.
     Wychowawcy klas I –VIII przeprowadzili lekcje na których prezentowane były prawa dziecka. Na korytarzu rozwieszone zostały plakaty tematyczne związane z tym dniem. Aby uczcić to wydarzenie wszyscy uczniowie oraz nauczyciele ubrani byli na niebiesko ( kolor UNICEF symbolizujący jedność z dziećmi na świecie). Każdy przyniósł do szkoły niebieski balonik. Tego dnia ulicami Kolna i Bęsi odbył się ,,Marsz Praw Dziecka''. Uczestniczyli w nim wszyscy uczniowie i nauczyciele wraz z zaproszonymi gośćmi. Do marszu dołączył także wójt gminy Kolno pan Piotr Szulc oraz przedszkolaki z wychowawczyniami. Uczniowie nieśli wykonane przez siebie plakaty i niebieskie baloniki.
      Obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka koordynowały panie Justyna Raczyńska i Joanna Kozłowska. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w tym ważnym wydarzeniu.

 

p1  p2  p3  p4  p5  p6

p7  p8  p9  p10  p11  p12

p13  p14  p15  p16  p17  p18

p19  p20  p21  p22  p23  p24

p25  p26

Kontakt

Kolno 27

11-311 Kolno
89 716 32 28
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com