Jesteś tutaj:

Rok szkolny 2015/2016

SZKOŁA PODSTAWOWA

Klasa I – wychowawca: p. Dorota Kurek

1. Bąkowska Monika
2. Konopka Oliwia
3. Malik Julia
4. Szlęzak Wiktor
5. Waszkiewicz Julia

 
 

                                               

 

 

                                                Klasa II – wychowawca: p. Justyna Sokołowska

                                                1. Bąkowska Emilia
                                                2. Chodań Kinga
                                                3. Czajkowska Klaudia
                                                4. Fidurski Konrad
                                                5. Gawroński Wojciech
                                                6. Graba Nela
                                                7. Poliańska Aleksandra
                                                8. Sadlak Wiktoria
                                                9. Sowiński Błażej
                                                10. Stelmaszczyk Jakub
                                                11. Szuszkiewicz Jan
                                                12. Wijatkowska Joanna
                                                13. Wróblewski Michał

 

 

 

                                               Klasa III – wychowawca: p. Joanna Kozłowska

                                                          1. Baniukiewicz Dawid
                                                          2. Dobrzańska Dominika
                                                          3. Hołubowicz Karolina
                                                          4. Marczak Wiktor
                                                          5. Modzel Roksana
                                                          6. Nalesińska Karolina
                                                          7. Oleszkiewicz Paweł
                                                          8. Pisoń Andrzej
                                                          9. Pisoń Jakub

 

Klasa IV – wychowawca: p. Elżbieta Bancerz

1. Ciężka Weronika
2. Jeziorek Agnieszka
3. Kałędek Patrycja
4. Nowak Przemysław
5. Olszewska Natalia
6. Pyrczak Oliwia
7. Waszkiewicz Kacper

Klasa V

1. Malik Natalia
2. Pietruszewski Maciej

 

                                       

 

                                       Klasa VI – wychowawca: p. Anna Jachura

                                       1. Bartoszewska Karolina
                                       2. Bąk Marika
                                       3. Bondar Wojciech
                                       4. Demianiuk Sławomir
                                       5. Furlepa Katarzyna
                                       6. Jasiński Wiktor
                                       7. Kozłowska Karolina
                                       8. Kurek Paulina
                                       9. Majek Kacper
                                      10. Majek Sandra
                                      11. Panasiuk Maja
                                      12. Pisoń Gabriela
                                      13. Sadlak Karolina
                                      14. Szymański Kacper
                                      15. Wróblewska Wiktoria

 

                                                                                               Gimnazjum

Klasa Ia – wychowawca: p. Agata Kowalska

1. Bartoszewski Mateusz
2. Behrendt Sara
3. Brzezicka Wiktoria
4. Chylak Dariusz
5. Domnik Milena
6. Jalowska Żaneta
7. Kapuściński Dominik
8. Kubat Julia
9. Kulesza Wiktoria
10. Oleszkiewicz Damian
11. Oleszkiewicz Gracjan
12. Pawłowska Małgorzata
13. Sadlak Bartłomiej
14. Sękulski Rafał
15. Skoczeń Malwina

 

                               Klasa Ib – wychowawca: p. Wioletta Łupińska

                               1. Banaszek Natalia
                               2. Białasiewicz Aleksandra
                               3. Głowacka Wiktoria
                               4. Klamczyński Piotr
                               5. Leszczyński Jakub
                               6. Marczak Michał
                               7. Obrębski Marcin
                               8. Skierkowski Bartłomiej
                               9. Sobczak Wiktoria
                               10. Szlegel Dawid
                               11. Waszkiewicz Mateusz
                               12. Wochowska Katarzyna
                               13. Wolińska Aleksandra
                               14. Żuk Zuzanna

  

 

 

Klasa II – wychowawca: p. Iwona Jeziorek                                

1. Abramczyk Klaudia
2. Adamiak Paweł
3. Baniukiewicz Piotr
4. Borysiewicz Dominika
5. Chylak Szymon
6. Domnik Marzena
7. Gołaszewska Daria
8. Grunwald Gabriela
9. Kajetaniak Jakub
10. Molesztak Gabriela
11. Nowak Diana
12. Ostrówka Aleksandra
13. Sadlak Radosław
14. Skierkowska Marta
15. Stelmaszczyk Artur
16. Walendziak Wojciech
17. Waśniewska Katarzyna
18. Wierzbicka Karolina
19. Więczkowski Kacper
20. Wilamowski Jan
21. Włodarski Michał
22. Wrona Bartosz
23. Żółkoś Marta

 
 

Klasa III – wychowawca: p. Mariola Baniukiewicz

1. Bartoszewska Ewa
2. Bartoszewski Kamil
3. Behrendt Nikolas
4. Brzezicka Kamila
5. Burdun Julia
6. Dębska Karolina
7. Dobrzański Michał
8. Głowacki Artur
9. Jasiński Igor
10. Kubis Magdalena
11. Leonowicz Marcel
12. Leszczyński Michał
13. Marczak Joanna
14. Nikrewicz Patryk
15. Pacholczyk Sara
16. Parobij Dawid
17. Piątkowiak Maciej
18. Raczkowska Dorota
19. Rybitwa Adam
20. Socha Monika
21. Stankiewicz Kacper
22. Tomasik Karol
23. Wontora Piotr
24. Wyrzyński Dawid

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com