Jesteś tutaj:

Rok szkolny 2014/2015

                                                                                         SZKOŁA PODSTAWOWA

Klasa I – wychowawca: p. Justyna Sokołowska

1. Bąkowska Emilia
2. Chodań Kinga
3. Czajkowska Klaudia
4. Fidurski Konrad
5. Gawroński Wojciech
6. Głażewski Paweł
7. Graba Nela
8. Poliańska Aleksandra
9. Sadlak Wiktoria
10. Sowiński Błażej
11. Stelmaszczyk Jakub
12. Szuszkiewicz Jan
13. Wijatkowska Joanna
14. Wróblewski Michał

                                             

 

 

 

Klasa II – wychowawca: p. Joanna Kozłowska

1. Baniukiewicz Dawid
2. Dobrzańska Dominika
3. Głażewski Dawid
4. Hołubowicz Karolina
5. Marczak Wiktor
6. Modzel Roksana
7. Nalesińska Karolina
8. Oleszkiewicz Paweł
9. Pisoń Andrzej
10. Pisoń Jakub

Klasa III

1. Ciężka Weronika
2. Jeziorek Agnieszka
3. Kałędek Patrycja
4. Nowak Przemysław
5. Olszewska Natalia
6. Pyrczak Oliwia
7. Waszkiewicz Kacper

 
 
 

Klasa IV – wychowawca: p. Anna Jachura

1. Malik Natalia
2. Pietruszewski Maciej

Klasa V

1. Bartoszewska Karolina
2. Bąk Marika
3. Bondar Wojciech
4. Furlepa Katarzyna
5. Jasiński Wiktor
6. Kozłowska Karolina
7. Kurek Paulina
8. Majek Kacper
9. Majek Sandra
10. Panasiuk Maja
11. Pisoń Gabriela
12. Sadlak Karolina
13. Szymański Kacper
14. Wróblewska Wiktoria

   

Klasa VI – wychowawca: p. Elżbieta Ambroziak

1. Banaszek Natalia
2. Bartoszewski Mateusz
3. Behrendt Sara
4. Brzezicka Wiktoria
5. Domnik Milena
6. Jalowska Żaneta
7. Klamczyński Piotr
8. Kubat Julia
9. Marczak Michał
10. Obrębski Marcin
11. Oleszkiewicz Damian
12. Oleszkiewicz Gracjan
13. Sadlak Bartłomiej
14. Skoczeń Malwina
15. Sobczak Wiktoria
16. Szlegel Dawid
17. Waszkiewicz Mateusz
18. Żuk Zuzanna

 

 

                                                                                               

                                                                                   GIMNAZJUM

 

 

 

Klasa I – wychowawca: p. Iwona Jeziorek

1. Abramczyk Klaudia
2. Adamiak Paweł
3. Baniukiewicz Piotr
4. Baranowska Karolina
5. Bilicka Maja
6. Borysiewicz Dominika
7. Chylak Szymon
8. Domnik Marzena
9. Furlepa Jakub
10. Gołaszewska Daria
11. Grunwald Gabriela
12. Kajetaniak Jakub
13. Krzemińska Katarzyna
14. Molesztak Gabriela
15. Nowak Diana
16. Ostrówka Aleksandra
17. Sadlak Radosław
18. Skierkowska Marta
19. Stelmaszczyk Artur
20. Walendziak Wojciech
21. Waśniewska Katarzyna
22. Wierzbicka Karolina
23. Więczkowski Kacper
24. Wilamowski Jan
25. Włodarski Michał
26. Wrona Bartosz
27. Żółkoś Marta

 
                                                     

Klasa II – wychowawca: p. Mariola Baniukiewicz

1. Bartoszewska Ewa
2. Bartoszewski Kamil
3. Behrendt Nikolas
4. Brzezicka Kamila
5. Burdun Julia
6. Dębska Karolina
7. Dobrzański Michał
8. Głowacki Artur
9. Jasiński Igor
10. Kubis Magdalena
11. Leonowicz Marcel
12. Leszczyński Michał
13. Marczak Joanna
14. Nikrewicz Patryk
15. Pacholczyk Sara
16. Parobij Dawid
17. Piątkowiak Maciej
18. Raczkowska Dorota
19. Rybitwa Adam
20. Socha Monika
21. Stankiewicz Kacper
22. Tomasik Karol
23. Wontora Piotr
24. Wyrzyński Dawid

 
 

Klasa IIIa – wychowawca: p. Helena Watros

1. Abramek Amadeusz
2. Chankowski Daniel
3. Dalkowska Katarzyna
4. Drozdowski Maciej
5. Dziamara Klaudia
6. Graba Rafał
7. Kokosza Urszula
8. Kozar Marta
9. Krauze Paweł
10. Łazar Wiktor
11. Obrębska Martyna
12. Pyrczak Amanda
13. Rydel Krystian
14. Sękulski Krystian
15. Skawina Patrycja
16. Stelmaszczyk Aneta
17. Szymański Patryk
18. Wasilewski Tomasz
19. Wrona Izabela
20. Zyśk Rafał

   

Klasa IIIb – wychowawca: p. Agata Kowalska

1. Bilicka Weronika
2. Bilicki Maciej
3. Borysiewicz Agnieszka
4. Brzeziński Szymon
5. Chylak Klaudia
6. Głażewski Sebastian
7. Filipiak Karol
8. Kanigowska Barbara
9. Kowalski Mateusz
10. Krajza Dominik
11. Kubis Krzysztof
12. Maron Kacper
13. Podpirka Mateusz
14. Rosiński Adrian
15. Śniadowski Artur
16. Tryfon Dominika
17. Wiśniewska Marta
18. Wiśniewska Sylwia
19. Zaleciło Aleksandra
20. Żuk Katarzyna

 

 

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com