Jesteś tutaj:

W Filharmonii

      10 listopada 2017 roku pojechaliśmy do Filharmonii Warmińsko - Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie na koncert pt. ,,Zaśpiewajmy razem pieśni patriotyczne".
        Wyjechaliśmy z Bęsi w listopadowy wieczór. Na miejsce dotarliśmy około godziny 18.30. Koncert miał się zacząć o 19.00, więc mieliśmy dosyć czasu, by pójść do toalety oraz chwilę odpocząć. Przed rozpoczęciem występu pani rozdała nam bilety oraz poprosiła o kulturalne zachowanie. Niedługo po zajęciu swoich miejsc na widowni – siedzieliśmy na balkonie - zaczął się koncert. Dyrygent powitał wszystkich gości oraz poprosił o wspólne śpiewanie pieśni. Ucieszyliśmy, że po raz pierwszy w życiu będziemy mogli wysłuchać takiego koncertu na żywo. Przed nami na scenie pojawiła się orkiestra i chór. Wieczór muzyczny rozpoczęła ,,Rota" - wszyscy stanęliśmy na baczność i głośno śpiewaliśmy. Potem wysłuchaliśmy różnych pieśni patriotycznych. Na koniec zespół bisował trzy razy. Wspaniale było posłuchać tak cudownego koncertu! A gdy wyszliśmy z sali, byliśmy nadal pod wrażeniem niesamowitego występu i nuciliśmy usłyszane melodie. Potem pani zrobiła nam wspólne pamiątkowe zdjęcie, ubraliśmy się i pojechaliśmy do domu. Wróciliśmy do Bęsi około godziny 21.30.
        Ta wycieczka bardzo mi się podobała i nie chciałabym zamienić jej na żadną inną. Może kiedyś z rodziną znowu pojadę do filharmonii?

                                                                                                                                                                         Uczennica klasy VI
                                                                                                                                                                            Wiktoria Bludau

 

       Dnia 10.11.2017r. z moją klasą VI, V i częścią klasy IV pojechaliśmy do filharmonii. Przed wejściem do budynku zobaczyliśmy elegancko ubranych ludzi. W środku wychowawczyni rozdała nam bilety. Potem weszliśmy do ogromnej, pięknej sali. Siedzieliśmy na balkonie w II i III rzędzie. Chórzyści cudnie śpiewali, a orkiestra przepięknie grała pieśni patriotyczne. Byliśmy bardzo zrelaksowani i pod ogromnym wrażeniem muzyki. Wszyscy uczniowie z naszej grupy śpiewali. Na koniec występu biliśmy gromkie brawa.
        To była niesamowita wycieczka. Chciałabym jeszcze raz pojechać do filharmonii z koleżankami i kolegami.

                                                                                                                                                                            Uczennica klasy VI
                                                                                                                                                                               Kamila Nowotka

 

bf1    bf2

Joomla Templates by Joomla-Monster.com